VÍTEJTE V AIKIDO DOJO AIKISPOT

PRÁVĚ PROBÍHÁ NÁBOR CVIČENCŮ VE VĚKU 18+

Pokud nemáte se cvičením Aikido žádné zkušenosti, nevadí, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Naše dojo bohužel nedisponuje oddílem dětí a mládeže. Děkujeme za pochopení.

Pokud vás bojová umění vždy lákaly, ale nejste zrovna rváči, pak vás určitě Aikido nadchne svou mírumilovnou filozofií. Je důkazem toho, že i ve vypjaté situaci je možné zachovat chladnou hlavu a nemusí hned lítat zuby a téct krev.

Kromě samotných technik, se při studiu Aikida naučíte jak rozhýbat a připravit tělo na akci, získáte lepší mobilitu, flexibilitu, koordinaci a v neposlední řadě schopnost přistát na tatami tak, aby se vám nic nestalo. Součástí systému cvičení je práce se zbraněmi. V Aikido je to dřevěná hůl – jo, dřevěný meč – bokken a dřevěný nůž – tanto.

Pokud se rozhodnete cvičit Aikido v mém dojo AIKISPOT, dočkáte se vlídného a trpělivého vedení. Nemám rád chytráctví a před nikým nic neskrývám. Pokud budete vytrvalí, předám vám vše, co jsem se díky Aikido za více než 20 let naučil.


DOMLUVTE SI ÚVODNÍ SETKÁNÍ ČI TRÉNINK ZDARMA HNED TEĎ:

+420 602 275 075


CO SI VZÍT S SEBOU NA TRÉNINK

Pro přechod ze šatny do dojo (prostor, kde se cvičí) si vezměte žabky. Na tatami (žíněnka) cvičíme bosi a proto je třeba nohy před tréninkem omýt. Pro začátek není třeba pořizovat kimono. Tepláky nebo volné sportovní kalhoty postačí. Pokud si po tréninku rádi dáte sprchu, nezapomeňte osušku a případně i menší ručníček na otírání potu během tréninku. Sprchový gel nebo mýdlo, láhev s vodou a jste vybaveni. Pokud náhodou něco zapomenete v dojo je pár čistých ručníků i svršků k zapůjčení.


DOMLUVTE SI ÚVODNÍ SETKÁNÍ ČI TRÉNINK ZDARMA HNED TEĎ:

+420 602 275 075


JAK VYPADÁ TRÉNINK NOVÁČKŮ

Na prvním tréninku nováčků se, jak praví klasik: „Nebudeme pouštět do žádných větších akcí.“ Přes dechová cvičení a rozcvičku se propracujeme k nácviku kroků, pádů a samozřejmě i samotných Aikido technik. Vše v klidném tempu, adekvátně fyzickým možnostem každého cvičence.


DOMLUVTE SI ÚVODNÍ SETKÁNÍ ČI TRÉNINK ZDARMA HNED TEĎ:

+420 602 275 075


ROZVRH TRÉNINKŮ

DENVĚKČAS
PONDĚLÍDOSPĚLÍ 18+20:00-21:30
STŘEDADOSPĚLÍ 18+20:00-21:30
PÁTEKDOSPĚLÍ 18+20:00-21:30

CENÍK TRÉNINKŮ

OBDOBÍPOČET TRÉNINKŮCENA
1 MĚSÍC122 400,-
6 MĚSÍCŮ (VÝHODNĚJŠÍ PRŮM. CENA ZA TRÉNINK)7210 800,-
OSOBNÍ TRÉNINK1700,-

DOMLUVTE SI ÚVODNÍ SETKÁNÍ ČI TRÉNINK ZDARMA HNED TEĎ:

+420 602 275 075


OBSAZENOST TRÉNINKŮ – VOLNÁ MÍSTA

Trénink probíhá i s 1 cvičencem. Rychlejší zájemci tedy před naplněním kapacity čerpají v podstatě výhody osobního tréninku za výrazně nižší cenu

VOLNÁ MÍSTA V AKTUÁLNÍM MĚSÍCI
3 VOLNÁ MÍSTA

Při naplnění kapacity (5 osob) mají pro další měsíc přednost Ti cvičenci, kteří se stanou trvalými členy dojo. Děkuji za pochopení.


JAK SE K NÁM DOSTANETE?


VÝBĚR KIMONA

Pokud byste rovnou chtěli cvičit v kimonu, je to možné. Vybírejte však vždy kimono určené na Aikido případně na Judo. Vršek kimona je vyráběn ze speciální látky, která odolává opakovaným úchopům a tahání, aniž by se hned roztrhala. Poznáte ji podle charakteristického rýžového vzoru – viz foto.


CVIČENÍ A ZKOUŠKY TECHNICKÉ VYSPĚLOSTI

Cvičení v Aikido dojo AIKISPOT probíhá v malých skupinách (maximálně 5 cvičenců). Díky tomu je zajištěn takřka individuální přístup každému studentovi. Mimo rozvrh tréninků je dále možno domluvit se s vedoucím dojo na individuálních osobních trénincích (maximálně 2 cvičenci), ať už se chcete více zdokonalit v technikách nebo se připravujete na zkoušky.

Vedoucí i dojo je členem SAA (Slovenská Aikido Asociácia), která je mezinárodně akreditovaná a získala tzv. Hombu Recognition (právo udělovat zkoušky technické vyspělosti Dan Aikikai, které jsou uznané Aikikai Hombu Dojo Tokyo – světovou centrálou Aikido). Noví studenti se stávají členy SAA až po zkušebním období, ve kterém si mohou v klidu vyzkoušet základy Aikido a rozhodnout se, zda se mu budou věnovat naplno. Benefitem členství v SAA je pak kromě možnosti skládat mezinárodně uznané zkoušky technické vyspělosti Kyu i Dan, také možnost účasti na stážích pořádaných SAA. V SAA se cvičí podle systému, který vytvořil sensei Masatomi Ikeda 7. dan Aikikai, Shihan.


DOMLUVTE SI ÚVODNÍ SETKÁNÍ ČI TRÉNINK ZDARMA HNED TEĎ:

+420 602 275 075