VÍTEJTE V AIKIDO DOJO AIKISPOT

PRÁVĚ PROBÍHÁ NÁBOR CVIČENCŮ VE VĚKU 18+

Pokud nemáte se cvičením Aikido žádné zkušenosti, nevadí, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Naše dojo bohužel nedisponuje oddílem dětí a mládeže. Děkujeme za pochopení.

Pokud vás bojová umění vždy lákaly, ale nejste zrovna rváči, pak vás určitě Aikido nadchne svou mírumilovnou filozofií. Je důkazem toho, že i ve vypjaté situaci je možné zachovat chladnou hlavu a nemusí hned lítat zuby a téct krev.

Kromě samotných technik, se při studiu Aikida naučíte jak rozhýbat a připravit tělo na akci, získáte lepší mobilitu, flexibilitu, koordinaci a v neposlední řadě schopnost přistát na tatami tak, aby se vám nic nestalo. Součástí systému cvičení je práce se zbraněmi. V Aikido je to dřevěná hůl – jo, dřevěný meč – bokken a dřevěný nůž – tanto.

Pokud se rozhodnete cvičit Aikido v dojo AIKISPOT, dočkáte se vlídného a trpělivého vedení. Nemám rád chytráctví a před nikým nic neskrývám. Pokud budete vytrvalí, předám vám vše, co jsem se díky Aikido za více než 20 let naučil.

CO SI VZÍT S SEBOU NA TRÉNINK

POKUD ZCELA NÁHODOU NA NĚCO ZAPOMENETE, NEZOUFEJTE. V DOJO JE ŘADA VĚCÍ K ZAPŮJČENÍ.

Pro přechod ze šatny do dojo (prostor, kde se cvičí) si vezměte žabky. Na tatami (žíněnka) cvičíme bosi a proto je třeba nohy před tréninkem omýt. Pro začátek není třeba pořizovat kimono. Tepláky nebo volné sportovní kalhoty postačí. Pokud si po tréninku rádi dáte sprchu, nezapomeňte osušku a případně i menší ručníček na otírání potu během tréninku. Sprchový gel nebo mýdlo, láhev s vodou a jste vybaveni.

JAK VYPADÁ TRÉNINK NOVÁČKŮ

HLAVNÍ FOKUS V DOJO JE NA ÚPLNÉ NOVÁČKY. AIKISPOT JE MLADÉ DOJO. MŮŽETE TEDY RŮST SPOLU S NÍM.

Na prvním tréninku nováčků se, jak praví klasik: „Nebudeme pouštět do žádných větších akcí.“ Přes dechová cvičení a rozcvičku se propracujeme k nácviku kroků, pádů a samozřejmě i samotných Aikido technik. Vše v klidném tempu, adekvátně fyzickým možnostem každého cvičence.

ROZVRH TRÉNINKŮ

TRÉNINK SE KONÁ I S JEDNÍM CVIČENCEM A NIKDY NEPROPADÁ

Tréninky ruším jen ve velmi vzácných případech. Pokud dorazí jen jeden cvičenec, má tak v podstatě možnost čerpat výhody osobního tréninku za cenu skupinové lekce.

DENVĚKČAS
PONDĚLÍ18+20:00-21:30
STŘEDA18+20:00-21:30
PÁTEK18+20:00-21:30

CENÍK TRÉNINKŮ

AKTUÁLNÍ VÝHODNĚJŠÍ CENY A SLEVY

OBDOBÍPOČET TRÉNINKŮCENAØ 1 TRÉNINKQR PLATBA
1. TRÉNINK – ZDARMA10,-0,
1. MĚSÍC – 50% SLEVA121 200,-100,-QR KÓD*
1. PŮLROK – 10% SLEVA729 720,-135,-QR KÓD*
*MOŽNOST QR PLATBY PROSÍM VYUŽÍVEJTE AŽ PO OSOBNÍ DOHODĚ S TRENÉREM – PRO KONTAKTY KLIKNĚTE ZDE

BĚŽNÉ CENY A CENOVÁ ZVÝHODNĚNÍ

AIKIDO (JAPONSKÉ BOJOVÉ UMĚNÍ)MNOŽSTVÍCENAØ 1 TRÉNINKQR PLATBA
PRVNÍ SKUPINOVKA1ZDARMA
JEDNORÁZOVÝ VSTUP SKUPINOVKA1300,-300,-QR KÓD*
BALÍČEK 5 VSTUPŮ SKUPINOVKA (VÝHODNĚJŠÍ CENA)51250,-250,-QR KÓD*
BALÍČEK 10 VSTUPŮ SKUPINOVKA (VÝHODNĚJŠÍ CENA)102000,-200,-QR KÓD*
BALÍČEK 1/2 ROKU SKUPINOVKA (VÝHODNĚJŠÍ CENA)7210 800,-150,-QR KÓD*
PRVNÍ OSOBNÍ TRÉNINK1ZDARMA
SAMOSTATNÝ OSOBNÍ TRÉNINK1700,- 700,-QR KÓD*
9+1 OSOBNÍ TRÉNINK (VÝHODNĚJŠÍ CENA)106 300,-630,-QR KÓD*
17+3 OSOBNÍ TRÉNINK (VÝHODNĚJŠÍ CENA)2011 900,-595,-QR KÓD*
*MOŽNOST QR PLATBY PROSÍM VYUŽÍVEJTE AŽ PO OSOBNÍ DOHODĚ S TRENÉREM – PRO KONTAKTY KLIKNĚTE ZDE

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

SNADNO S POMOCÍ GOOGLE MAPS. ADRES JE : MAHENOVA 168/7, PRAHA 5 – 1. PATRO (MHD – U ZVONU).

VÝBĚR KEIKOGI (KIMONA)

NEJLEVNĚJŠÍ KEIKOGI (KIMONO) VHODNÉ PRO AIKIDO SEŽENETE V DECATHLONU. JE PRIMÁRNĚ URČENÉ PRO NÁCVIK JUDO.

Pokud byste rovnou chtěli cvičit v kimonu, je to možné. Vybírejte však vždy kimono určené na Aikido případně na Judo. Vršek kimona je vyráběn ze speciální látky, která odolává opakovaným úchopům a tahání, aniž by se hned roztrhala. Poznáte ji podle charakteristického rýžového vzoru – viz foto.

CVIČENÍ A ZKOUŠKY TECHNICKÉ VYSPĚLOSTI

SE ZKOUŠKAMI SI PRVNÍ 2-3 MĚSÍCE NEMUSÍTE DĚLAT HLAVU. PŘESTO PŘIPOJUJI KRÁTKÉ INFO.

Cvičení v Aikido dojo AIKISPOT probíhá v malých skupinách (maximálně 5 cvičenců). Díky tomu je zajištěn takřka individuální přístup každému studentovi. Mimo rozvrh tréninků je dále možno domluvit se s vedoucím dojo na individuálních osobních trénincích (maximálně 2 cvičenci), ať už se chcete více zdokonalit v technikách nebo se připravujete na zkoušky.

Vedoucí i dojo je členem SAA (Slovenská Aikido Asociácia), která je mezinárodně akreditovaná a získala tzv. Hombu Recognition (právo udělovat zkoušky technické vyspělosti Dan Aikikai, které jsou uznané Aikikai Hombu Dojo Tokyo – světovou centrálou Aikido). Noví studenti se stávají členy SAA až po zkušebním období, ve kterém si mohou v klidu vyzkoušet základy Aikido a rozhodnout se, zda se mu budou věnovat naplno. Benefitem členství v SAA je pak kromě možnosti skládat mezinárodně uznané zkoušky technické vyspělosti Kyu i Dan, také možnost účasti na stážích pořádaných SAA. V SAA se cvičí podle systému, který vytvořil sensei Masatomi Ikeda 7. dan Aikikai, Shihan.

CHCETE ZAČÍT CVIČIT? UDĚLEJTE 1. KROK!

DOMLUVTE SI V KLIDU 1. TRÉNINK ZDARMA TELEFONICKY ČI E-MAILEM:

Pro přímý telefonát či SMS stiskněte zelené tlačítko. V mobilních zařízeních je stále k dispozici v levém dolním rohu displeje.

Pro psaní e-mailu, klikněte na červené tlačítko a měl by se otevřít váš e-mailový klient (Gmail, MS Outlook, Mozzila Thunderbird apod.)

 NEBO ROVNOU VYUŽIJTE KONTAKTNÍ FORMULÁŘ PRO ZASLÁNÍ ZPRÁVY:

TĚŠÍM SE NAVIDĚNOU V DOJO 🙂✌️🥋