POKUD NEJSTE PEVNĚ ROZHODNUTI, ČTĚTE PEČLIVĚ

ZPOČÁTKU BUDU CHTÍT PŮL ROKU VAŠEHO ŽIVOTA A TO JE CELKEM DOST

Věnujte mi půl roku života a možná si Aikido oblíbíte. Připravte se na to, že vám to zpočátku nejspíš vůbec nepůjde a budete mít sto chutí to vzdát. Budete se potit, budete nemotorní, budete mít modřiny. Znám to, byl jsem přece také začátečník – bez kondice, bez koordinace, bez vytrvalosti. Nechci vás nijak strašit, ale byl bych rád, abyste věděli do čeho jdete. Pokud uděláte vše, co je ve vašich silách, udělám maximum pro to, abyste to zvládli. Vím, co je to nemít talent, sám jsem to musel všechno odmakat. Pokud máte s Aikido či s jiným bojovým uměním nějaké zkušenosti, jste pohybově nadaní apod., bude to určitě vaše výhoda.

POKUD CHCETE CHODIT NEPRAVIDELNĚ, NEZAČÍNEJTE

TŘI ZÁKLADNÍ KROKY, KTERÉ MUSÍTE ABSOLVOVAT, ABY TO ZA NĚCO STÁLO

KROK 1: ÚVODNÍ TRÉNINK ZDARMA

Chápu, že je těžké s něčím začít, když jen +/- tušíte nebo vůbec nevíte, do čeho jdete. Chci, aby k mně chodili jen lidé, kterým sedím lidsky, vyhovuje jim styl tréninku i prostředí, ve kterém se cvičí.

Úvodní trénink je tedy zcela nezávazný. Je složený z rozcvičky, nácviku základního postoje a kroků, průprav pro pád vpřed a vzad, nácviku statického provedení 1-2 základních technik a závěrečného protažení. Slouží tedy především k seznámení.

Tréninky PONDĚLÍ | STŘEDA | PÁTEK | 20:00-21:30

▼▼▼

KROK 2: MĚSÍC CVIČENÍ (12 TRÉNINKŮ) S 50% SLEVOU

Během prvního měsíce je třeba pochopit, že cvičení vyžaduje především pravidelnost a trpělivost. Bude vaším prubířským kamenem a rozhodne, zda má smysl pokračovat.

Kapacita dojo bohužel nedovoluje, věnovat se lidem, kteří berou Aikido jako hobby a dorazí jen, když se jim chce, nejsou unavení nebo nemají co dělat. Udělejte si čas a choďte pravidelně 3× v týdnu, je to váš první závazek. Dáte tak jasně najevo, zda to myslíte vážně a nebudeme vzájemně ztrácet čas.

Tréninky PONDĚLÍ | STŘEDA | PÁTEK | 20:00-21:30

▼▼▼

KROK 3: PŮLROK CVIČENÍ (72 TRÉNINKŮ) S 10% SLEVOU A KIMONO ZDARMA

Během prvního půlroku se stane Aikido součástí vašeho života. Osvojíte se si více pády a základní formy technik. Vše nejprve více staticky a rozfázovaně, později v pohybu a s přiměřenou dynamikou. Dostanete ode mě kimono jako dárek. Je to váš druhý závazek.

Stanete se součástí dojo AIKISPOT a pro posílení vašeho progresu budeme také spolu vyrážet na různé semináře za jeho hranice. Stanete se členy Slovenské Aikido Asociace a budete moci složit své první zkoušky stupně technické vyspělosti 6. kyu.

Tréninky PONDĚLÍ | STŘEDA | PÁTEK | 20:00-21:30

CENOVÁ ZVÝHODNĚNÍ A BONUSY PRO ZAČÁTEK

V AIKISPOTU PLATÍ ZÁKLADNÍ PRAVIDLO: ČÍM VÍCE CVIČÍTE TÍM MÉNĚ PLATÍTE

MŮJ PŘÍSTUP K TRÉNINKU AIKIDO

REÁLNÉ AVŠAK PŘIMĚŘENÉ ÚTOKY A ŽÁDNÉ TANCOVÁNÍ

Cílem mých tréninků je využití potenciálu každého cvičence a práce v adekvátní intenzitě. Kromě základních forem do tréninku vřazuji i další prvky, aby nikoho nevyvedlo z míry, že na něj někdo řve nebo s ním cloumá méně tradičním způsobem. Tréninky se nekonají, jen když jedeme na seminář mimo dojo. Účast na seminářích pak vřele doporučuji. Můj hlavní fokus je na úplné nováčky a začátečníky, kterým jsem schopen předat solidní základy, na kterých mohou dále stavět. Na skupinovkách cvičím i s jedním cvičencem. Čerpá tak výhody osobního tréninku za cenu skupinové lekce.

KDE CVIČÍME

NAJDETE NÁS SNADNO POMOCÍ GOOGLE MAPSADRESA DOJO: MAHENOVA 168/7, PRAHA 5 – KOŠÍŘE, ČESKÁ REPUBLIKA (MHD – U ZVONU)

CHCETE ZAČÍT CVIČIT? UDĚLEJTE 1. KROK!

DOMLUVTE SI V KLIDU 1. TRÉNINK ZDARMA TELEFONICKY ČI E-MAILEM:

Pro přímý telefonát či SMS stiskněte zelené tlačítko. V mobilních zařízeních je stále k dispozici v levém dolním rohu displeje.

Pro psaní e-mailu, klikněte na červené tlačítko a měl by se otevřít váš e-mailový klient (Gmail, MS Outlook, Mozzila Thunderbird apod.)

 NEBO ROVNOU VYUŽIJTE KONTAKTNÍ FORMULÁŘ PRO ZASLÁNÍ ZPRÁVY:

TĚŠÍM SE NAVIDĚNOU V DOJO 🙂✌️🥋