CO NABÍZÍM

Jmenuji se Filip Krejčí a dojo AIKISPOT jsem založil pro lidi jako jsem já. Nemám rád soutěžení a nejsem rváč, přesto mě od dětství fascinují bojová umění a vždycky jsem se chtěl nějakému věnovat.

Máte-li to podobně jako já, věřím, že japonské bojové umění Aikido je pro vás to pravé a budeme si rozumět. Nezáleží na tom zda jste žena či muž, ani na vaší aktuální fyzické kondici. Důležitá je chuť na sobě pracovat a především překonání ostychu udělat první krok, tj. domluvit se a přijít na první trénink (zdarma). Zkrátka odhodlat se a zkusit to jako já před 20 lety.

Nabízím laskavý a individuální přístup (cvičíme v malých skupinách max. 5 lidí). Nepoučuji, zpočátku pouze vedu a později doporučuji zkušenějším studentům další kroky v souladu s hlavní myšlenkou Aikido, kterou je všeobecná harmonie. Nevychovávám sice profesionální fightery, přesto jsem přesvědčen, že i profesionální fighter může z tréninku Aikido čerpat mnoho benefitů, ať už se jedná o fyzickou či spirituální složku.

PROČ AIKISPOT

Filip Krejčí aikido dojo AIKISPOT Praha 5 - Košíře

Aikido dojo AIKISPOT bylo vytvořeno jako jedna z částí multifunkčního prostoru, zaměřeného obecně na pohyb a cvičení s názvem IRČÍKOVO TĚLOCVIČNA.

Hlavní myšlenka prostoru je postavena na individuálním přístupu trenérů, kterými jsem já a moje žena Irča a vzájemné podpoře a spolupráci, ať se jedná o osobní trénink (max. 2 lidi) nebo skupinovou lekci (max. 5 lidí).

Při tréninku se zprvu používají statické formy k osvojení základních pohybů a principů každé techniky, které později střídají formy rychlejší a dynamické. Široká škála technik Aikido pak zahrnuje různé páky, porazy, vyvedení z rovnováhy, případně znehybnění či odebrání zbraně. Rychlost cvičení je pak do značné míry ovlivněna cvičencem, který přijímá techniku (uke), vše je však na vzájemné dohodě.

Nedílnou součástí tréninku je nácvik pádů, tak aby se při cvičení eliminovala možná zranění v maximální možné míře. Dojo je pro tento účel vybaveno tradičním tatami (žíněnkou) po celé ploše cvičení. 


DOMLUVTE SI ÚVODNÍ SETKÁNÍ ČI TRÉNINK ZDARMA HNED TEĎ:

+420 602 275 075


JAK SE K NÁM DOSTANETE?