VÍTEJTE V AIKIDO DOJO AIKISPOT

PRÁVĚ PROBÍHÁ NÁBOR CVIČENCŮ VE VĚKU 18+

Pokud máte se cvičením Aikido zkušenosti, podělte se s námi o ně. Pokud je vám více než 18 let, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Naše dojo bohužel nedisponuje oddílem dětí a mládeže. Děkujeme za pochopení.


ROZVRH TRÉNINKŮ

DENVĚKČAS
PONDĚLÍDOSPĚLÍ 18+20:00-21:30
STŘEDADOSPĚLÍ 18+20:00-21:30
PÁTEKDOSPĚLÍ 18+20:00-21:30

CENÍK TRÉNINKŮ

OBDOBÍPOČET TRÉNINKŮCENA
1 MĚSÍC122 400,-
6 MĚSÍCŮ (VÝHODNĚJŠÍ PRŮM. CENA ZA TRÉNINK)7210 800,-
OSOBNÍ TRÉNINK (MAX. 2 OSOBY)1700,- ZA OSOBU

OBSAZENOST TRÉNINKŮ – VOLNÁ MÍSTA

Trénink probíhá i s 1 cvičencem. Rychlejší zájemci tedy před naplněním kapacity čerpají v podstatě výhody osobního tréninku za výrazně nižší cenu

MĚSÍCOBSAZENOST TRÉNINKŮ (VOLNÁ MÍSTA)
Září 4 VOLNÁ MÍSTA
Říjen 4 VOLNÁ MÍSTA
Listopad 4 VOLNÁ MÍSTA
Prosinec 5 VOLNÝCH MÍST


CVIČENÍ A ZKOUŠKY TECHNICKÉ VYSPĚLOSTI

Cvičení v Aikido dojo AIKISPOT probíhá v malých skupinách (maximálně 5 cvičenců). Díky tomu je zajištěn takřka individuální přístup každému studentovi. Mimo rozvrh tréninků je dále možno domluvit se s vedoucím dojo na individuálních osobních trénincích (maximálně 2 cvičenci), ať už se chcete více zdokonalit v technikách nebo se připravujete na zkoušky.

Vedoucí dojo je členem SAA (Slovenská Aikido Asociácia), která je mezinárodně akreditovaná a získala tzv. Hombu Recognition (právo udělovat zkoušky technické vyspělosti Dan Aikikai, které jsou uznané Aikikai Hombu Dojo Tokyo – světovou centrálou Aikido). V tuto chvíli zahajuje jednání o vstupu Aikido dojo AIKISPOT do této asociace tak, aby jeho studenti mohli do budoucna skládat mezinárodně uznané zkoušky technické vyspělosti Kyu i Dan. V SAA se cvičí podle systému, který vytvořil sensei Masatomi Ikeda 7. dan Aikikai, Shihan.