VÍTEJTE V AIKIDO DOJO AIKISPOT

PRÁVĚ PROBÍHÁ NÁBOR CVIČENCŮ VE VĚKU 18+

Pokud máte se cvičením Aikido zkušenosti, podělte se s námi o ně. Pokud je vám více než 18 let, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Naše dojo bohužel nedisponuje oddílem dětí a mládeže. Děkujeme za pochopení.


ROZVRH TRÉNINKŮ

DENVĚKČAS
PONDĚLÍDOSPĚLÍ 18+20:00-21:30
STŘEDADOSPĚLÍ 18+20:00-21:30
PÁTEKDOSPĚLÍ 18+20:00-21:30

CENÍK TRÉNINKŮ

OBDOBÍPOČET TRÉNINKŮCENA
1 MĚSÍC122 400,-
6 MĚSÍCŮ (VÝHODNĚJŠÍ PRŮM. CENA ZA TRÉNINK)7210 800,-
OSOBNÍ TRÉNINK (MAX. 2 OSOBY)1700,- ZA OSOBU

DOMLUVTE SI ÚVODNÍ SETKÁNÍ ČI TRÉNINK ZDARMA HNED TEĎ:

+420 602 275 075


OBSAZENOST TRÉNINKŮ – VOLNÁ MÍSTA

Trénink probíhá i s 1 cvičencem. Rychlejší zájemci tedy před naplněním kapacity čerpají v podstatě výhody osobního tréninku za výrazně nižší cenu

VOLNÁ MÍSTA V AKTUÁLNÍM MĚSÍCI
3 VOLNÁ MÍSTA

Při naplnění kapacity (5 osob) mají pro další měsíc přednost Ti cvičenci, kteří se stanou trvalými členy dojo. Děkuji za pochopení.


JAK SE K NÁM DOSTANETE?


CVIČENÍ A ZKOUŠKY TECHNICKÉ VYSPĚLOSTI

Cvičení v Aikido dojo AIKISPOT probíhá v malých skupinách (maximálně 5 cvičenců). Díky tomu je zajištěn takřka individuální přístup každému studentovi. Mimo rozvrh tréninků je dále možno domluvit se s vedoucím dojo na individuálních osobních trénincích (maximálně 2 cvičenci), ať už se chcete více zdokonalit v technikách nebo se připravujete na zkoušky.

Vedoucí i dojo je členem SAA (Slovenská Aikido Asociácia), která je mezinárodně akreditovaná a získala tzv. Hombu Recognition (právo udělovat zkoušky technické vyspělosti Dan Aikikai, které jsou uznané Aikikai Hombu Dojo Tokyo – světovou centrálou Aikido). Noví studenti se stávají členy SAA až po zkušebním období, ve kterém si mohou v klidu vyzkoušet základy Aikido a rozhodnout se, zda se mu budou věnovat naplno. Benefitem členství v SAA je pak kromě možnosti skládat mezinárodně uznané zkoušky technické vyspělosti Kyu i Dan, také možnost účasti na stážích pořádaných SAA. V SAA se cvičí podle systému, který vytvořil sensei Masatomi Ikeda 7. dan Aikikai, Shihan.


DOMLUVTE SI ÚVODNÍ SETKÁNÍ ČI TRÉNINK ZDARMA HNED TEĎ:

+420 602 275 075